top of page
Image by Rachel Kelli

DANIŞMANLIK

Marka ve kişilere sosyal kimlik başta olmak üzere bir çok konuda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Marka bilinirliğini arttırmak, sosyal mecralarda marka veya kişinin temsilini optimize etmek, satışı arttırmak ve hedef kitlelere yönelik birçok çalışma ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda stratejik planlar yapıyor ve uyguluyoruz. 

Sosyal Kimlik

Psikolojide grup aidiyetinden yola çıkan sosyal kimlik kuramı, günümüzde sadece bireylerin ait hissettikleri gruplarla ilintili olmayıp marka konumlandırmasında önemli bir rol oynamaktadır. Marka ve kişilere hedefleri doğrultusunda en doğru sosyal kimliği oluşturmalarında destek ve rehberlik sunuyoruz. 

Marketing Stratejisi

Marketing ya da pazarlama stratejisi geliştirmelerinde firma ve markalara danışmanlık sunuyoruz. SEO gibi birçok konuyu da dahil ederek proje amaç ve marka hedeflerine en uygun stratejiyi planlıyoruz. 

Marka Kimliği

Marka kimliği bir şirketin kendini dışarıya gösteriş biçimidir. Logo, slogan ve iletişim dili gibi unsurlarla markanın tüketiciyle duygusal bir bağ kurması sağlanarak markayı pazardaki benzerlerinden ayırır ve markanın pazardaki konumunu sağlamlaştırır. Marka bilinirliğinin ve imajının sağlanması için marka kimliği oluşturmanıza destek oluyoruz. 

Influencer Marketing

Marka ve projeler için en uygun influencerlar belirlenerek influencer marketing stratejik planlamasında danışmanlık sunuyoruz. İçerik üretimi konusunda uzman kadromuzla markanız için en ideal projeleri geliştiriyoruz. 

bottom of page