top of page
Image by Malik Skydsgaard

PAZARLAMA

Birçok farklı pazarlama stratejisi var, sizin ve markanız için en doğru stratejiyi geliştiriyor, aksiyon planlaması yaparak faaliyete geçiyoruz. Düzenli raporlamalarla takip edebildiğiniz pazarlama faaliyetleri marka, proje, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için tasarlanıyor. 

Influencer Marketing

Belirli içerik ya da ürünlerin sosyal influencerlar tarafından kendi takipçi kitleleriyle paylaşımının organizasyonu. Hedef kitleye göre influencer seçimi, marka stratejisine göre post/reels/story paylaşım planlaması

Content Marketing

Marka kimlik ve öyküsü ışığında yaratılan sürekli, özgün ve yaratıcı içeriklerin oluşturulması ve düzenli olarak paylaşılması. Content, yani içerik, pazarlamayı destekleyecek bir sosyal kimlik pazarlama çalışmalarını hızlandırır ve etkisini arttırır. 

Brand Marketing

Marka pazarlama, ürün veya hizmeti ön plana çıkarmaktansa markayı ön plana çıkarmayı hedefleyen pazarlama faaliyetleridir. Logosu tanınabilir olan birçok global marka, başarılı marka pazarlaması sonucudur. 

Celebrity Marketing

Ünlü isimlerle ortak çalışarak ürün ve marka tanıtımı planlaması. Her ünlünün hitap ettiği kitlenin farklılığı gözetilerek yapılan stratejik eşleştirmeler. Ürün yerleştirme ya da sponsorluk bazında çeşitli projeler. 

Seasonal Marketing

Bazı marka ve ürünler mevsimsel olarak sağladıkları hizmet ve sundukları ürünlerde değişkenlik gösteriyor. Mevsime göre kurgulanan bütünsel pazarlama faaliyetleri ile tüm yıl kazanmaya bir adım daha yaklaşmak mümkün. 

Event Planning

Etkinlik düzenlemek de pazarlama faaliyeti olarak görülebilir çünkü etkinlikler markaların ürün, hizmet veya genel olarak marka kimliğini ön plana çıkarmayı hedefler. 

bottom of page